Warning: Use of undefined constant WPLANG - assumed 'WPLANG' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /www/doc/www.muslimskaunie.cz/www/wp-content/plugins/LayerSlider/classes/class.km.autoupdate.v3.php on line 73
projekt programu “ Boží Jedinost „ | Muslimská unie
projekt programu “ Boží Jedinost „

Vítejte u vzdělávacího programu o poznání přesvědčení, které je zaznamenáno jako učení Boha Samotného cestou proroků k lidem. K nám všem. Toto učení je svobodně mířeno ke každému, kdo o něj stojí i kdo o něj požádá, ale týká se samozřejmě i toho, kdo by ho nechtěl přijmout ani následovat. Ať chce nebo ne, stejně jako si vybrat narození, což není ničí volba, ať chce či ne.

Tento program je pořádám cestou seminářů a audio i video nahrávek, stejně tak jako psanou formou, aby se tak mohli vzdělávat všichni jednoduše a nebyl nic zastřeno.

Přesvědčení je to nejdůležitější co člověk má. Sám každý z nás, i Ty i Vy i já a další. Je to nejdůležitější pro nás samé, proto z toho nemá nikdo výhodu nejvíce jenom Ty či Vy sami. Stejně tak jako já.

Proto jestli chceš, chcete, aby jsi, jste, získali pro sebe vše, následujte a absolvujte tento program, který se stane součástí Vašeho celého života tady i potom.

Tento program je rozdělen do 13 úrovní, kdy pro každou úroveň je předepsané vhodné téma tak, aby navazovalo na schopnost adepta procházet poznáním jednoduše a efektivně.

1 úroveň – je zaměřena na základní vysvětlení tématu “ Jedinosti Boha „

předepsaná literatura je “ Boží Jedinost jednoduše “ od zahraničního autora s vysvětlením bc. Petr Moravec

2 úroveň – hlubší nahlédnutí do konceptu Jedinosti Boha a co s tím vše souvisí a jak vše na sebe navazuje cestou vědění.

předepsaná literatura je “ Tři základy “ od zahraničního autora s vysvětlením bc. Petr Moravec

3 úroveň – Proč je důležité lidské přesvědčení a co to vůbec je lidské přesvědčení, které má na nás hlavní dopad a tím i na celou společnost a planetu.

předepsaná literatura je “ Vedení ke správnému přesvědčení“ od zahraničního autora s výkladem a vysvětlením bc. Petr Moravec

4 úroveň – Podrobnější ukázka stěžejních základů cesty k Bohu vedením, které si vybral, jejich podrobné označení, výklad, demonstrace a správné pochopené ke uskutečnění.

předepsaná literatura od zahraničního autora s výkladem a vysvětlením bc. Petr Moravec

po 4 hlavních úrovních a jejich absolvování je individuálně určen následující postup kam patří zejména do 13 úrovně výklad Koránu a jeho praktikování v životě každého z nás.