Milosrdenství Boží

“”” Řekni proroku Boží:  “Služebníci moji, kteří jste se dopustili přestupků proti sobě samým, neztrácejte naději v milosrdenství Boží, vždyť Bůh věru odpouští hříchy všechny – On Odpouštějící je i Nejslitovnější. “”” 39/53

 قُلْ يَا عِبَادِيَ الَّذِينَ أَسْرَفُوا عَلَىٰ أَنفُسِهِمْ لَا تَقْنَطُوا مِن رَّحْمَةِ اللَّـهِ ۚ إِنَّ اللَّـهَ يَغْفِرُ الذُّنُوبَ “”” 

“”” جَمِيعًا ۚإِنَّهُ هُوَ الْغَفُورُالرَّحِيمُ

Mír a požehnání s prorokem Božím.

Ten, který dle věřících stvořil svět a vše co je v něm ” Bůh “. Pokud dle našeho přesvědčení v srdci a se znalostí víme a dobře si uvědomujeme Jeho obrovskou moc a co znamená význam, že ” vše stvořil” On je ” Stvořitel “.  Pochopíme, že si Sám Bůh dobře uvědomuje, že nás lidi stvořil k účelu a z Jeho moudrosti, a proto ví dobře naše slabosti a ví, že uděláme mnoho chyb. Nicméně je pro Něho nejdůležitější pouze jedno a to, abychom uctívali pouze Jeho jediného. S tím vším pak souvisí naše jednání, charakter, chování a vše v našich krátkých životech. Pokud jsi věřící a uznáváš v srdci a rozumem Boha, potom prosím nezoufej ze svých hříchů a chyb do té míry, že stratíš naději v Boží Milosrdenství pokud žiješ a nenastal ještě konec světa. Vždy se vrať k Bohu za jakékoliv situace. Nikdy neříkej, že jsi natolik hříšný (á), že již nemá cena se chovat slušně a uctívat Boha v modlitbách, zahalování pro ženy a další Bohulibé předpisy.  Vydrž na cestě Alláhově….

Napsal Petr Moravec

About The Author

Related posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *