Jeho život před Islámem

 

(Princ) je současný název amerického zpěváka  (Chusei Hawkins) a proslavil se v kapele BAD BOYS se jménem  (loon).  Bůh se nad ním slitoval a ukázal mu cestu světla a vedení. Oznámil svou konverzi k Islámu a konvertovala k Islámu i jeho manželka a jeho děti.
loon-muslim-rapperChusei má širokou reputaci ve středním USA kvůli zpěvu,  psal mnoho písní a společně se známým zpěvákem (Puff Dade) se stal nejlepší z první desítky zpěváků v Americe a podílel se s mnoha  slavnými zpěváky jako (Fifty Saint) a (bod) a (Snoop Dogg) a další, a jako výsledek této vítězné pověsti se rozhodl nahrát svůj disk. Ocitl se na mnoha turné na světě a prošel nové trhy.
Jeho Islám:
S neočekáváním, když byl v Dubaji  ocitl se tváří v tvář před něčím co změnilo celý jeho život , když uslyšel volání k modlitbě a  krásu volajícího z mešity kolem něho. V důsledku této situace se rozhodl zahájit důkladný průzkum co je v pozadí této modlitby a významu toho. Během svého zkoumání a hledání procitl a věděl, že musí přijmout toto nádherné náboženství a začal se učit Korán a studovat životopis Proroka, mír a požehnání s ním.
Nakonec našel Loon, co hledal a tak jako “Loon” slavný zpěvák, je nakonec jako “princ” nový Muslim.

Zdroj: Oficiální stránky Loon

About The Author

Related posts

2 Comments

    1. admin

      We are glade to hear that you love our website new look 🙂
      And we hope that you can find something interesting regard knowing more about Islam and Muslims

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *